.

.

Gardetto е Посебно Барање Печено Лук ' Рж Чипови, 4.75 ОЗ - 7 Пакет

Gardetto е Посебно Барање Печено Лук ' Рж Чипови, 4.75 ОЗ - 7 Пакет

DEN 378.72

Пристапност
Во достапна форма

Уникатно добриот вкус искуство!.Еден-на-еден вид темно ' рж закуска.Потпис рецепт.Прекрасниот вкус со задоволување на криза.Навестување на лук вкус прави одлична закуска или прилог на било кој оброк.Gardettos чипови, 4.75 ОЗ.Бренд : Gardetto е.Вкус : Печено Лук.Тип : Снек Микс.Храна Спецификации : Pretzels, ' Рж Чипови, Мини Breadsticks.Посебно Барање Печено Лук ' Рж Чипови, 4.75 Оз - 7. Пак Навестување на Лук Вкус Прави Одлична Закуска или Прилог на било кој Оброк.Еден-На-Еден Вид Темно ' Рж Снек Потпис Рецепт.Посебно барање Печено Лук.Омилена Ужинка Микс.

Главните карактеристики

Избор на клиент