.

.

UUKING Мебел Кревет Risers, околу 1.500 кг Тешки Бел Кревет Лифтови, Прилагодлива Височина од 8, 5 или 3 Инчи, Лифтови Столб на Троседот и Табела, Поставување на 4

UUKING Мебел Кревет Risers, околу 1.500 кг Тешки Бел Кревет Лифтови, Прилагодлива Височина од 8, 5 или 3 Инчи,

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

Се зголеми Складирање Потенцијал : Постојат 3 висина прилагодливи опција со користење на 4 мали 3 инчи и 4 големи 5 инчен кревет risers, и можете да ги користите како 8 инчен лифтови risers(кога магацинот мали и големи столб заедно), па можете да се прилагодите на висина на вашите потреби.Погодни за Повеќе Мебел : екстра висок столб отворање големина е 3" x 3" x 3/4" длабоко ( и бидете сигурни дека вашиот мебел нозе не се подебели од 2.75"), која ќе се вклопи во поголемиот дел од мебелот во домот и канцеларијата, како што кревет, троседот, каучот, стол, маса или на маса.Еко-Пријателски Материјал : креветот risers се направени од полипропилен, која е smelless, рециклирање и повторна употреба на материјалите, и оваа црна пластика кревет risers се повеќе еколошки од други производи од пластични маси.Здрав и Три-димензионални Дизајн : Конкавна дизајн во четири агол го прави целиот кревет risers се погледне повеќе стереоскопски и деликатна, и овие се исто така здрав црн кревет столб, како тие се направени од повеќе тешки пластика, која може да го поддржи до 1.500 кг кога се користат заедно во 4 групи.Безбедно и Сигурно : креветот lifters со рамно дно ги направи многу стабилна и нема лесно да падне.Ќе нема потреба воопшто да се грижиме за безбедноста на прашањето кога ќе користете го креветот risers.Боја : Бела.

Главните карактеристики

Избор на клиент