.

.

1-Pack Силиконски Круг Крофна Мувла - Чоколадо Мус Мувла - DIY Декоративни Печење Послужавник - Печење Алатки Торта Декорирање Плоча(Вајт)

1-Pack Силиконски Круг Крофна Мувла - Чоколадо Мус Мувла - DIY Декоративни Печење Послужавник - Печење Алатки

DEN 1840.80

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Силикон, мувла димензии : дијаметар 8", длабочина : 2".Крофна големина : 7".Горниот и долниот капак дизајн е лесно да се demould.По печење, на печење послужавник се олади и ослободи по 10 минути, и ефектот е подобар.Безбедност : отпорност на топлина, до -40 до 450 степени Целзиусови.Toaster рерна/микробранова/машина за миење садови/фрижидер безбедно.Употреба : се Користи во изработка на крофни, косата, чоколадо, леб, префабрикувани храна, итн.Answer : ___________________________ Note : не го допирајте отворен пламен директно или во близина на извор на топлина (како што се toaster топлинска цевка).

Главните карактеристики

Избор на клиент