.

.

EasySkinz Силикони Аналоген Контролер Костец Капа Палецот Стап Џојстик копче за PS4 PS3, Xbox 360 Xbox Еден Nitntend Switch Про Wii u Контролер Игра Додатоци Црно Бело

EasySkinz Силикони Аналоген Контролер Костец Капа Палецот Стап Џојстик копче за PS4 PS3, Xbox 360 Xbox Еден

DEN 914.40

Пристапност
Во достапна форма

Модел за поддршка : Xbox Еден /Xbox 360/PS4/PS3/PS2/WII u.Пакетот вклучува : 2 Buc x thumbgrip.Мазна и перат дизајн обезбедува удобност и чистота.Заштита на вашиот џојстик од прашина и гребнатини.Не се лизга површина е одличен за обезбедување на подобар стисок за игри перформанси.

Главните карактеристики

Избор на клиент