.

.

БЕЈКЕР ДЕПО 6 Празнина Круг Силиконски Калап За Кифла Cupcake Леб рачно изработени Сапун DIY торта мувла Десерт Мувла Сет од 2

БЕЈКЕР ДЕПО 6 Празнина Круг Силиконски Калап За Кифла Cupcake Леб рачно изработени Сапун DIY торта мувла Десерт

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Силикони, Отпорни на Топлина од -40 до 445 F степен.Производ Големина : 10.4*6.75*1.15 инч, една дупка големина горниот : 2.75 инчи, долу : 2.35 инчен, Висина : 1.15 инч.За Употреба : Калап Сапун, Косата, Желе, Торта, Леб, Подготвува храна, Чоколадо.За флексибилни причина, ние дизајнот на мувла малку мека, така што лесно може да се он-мувла.Ако ви треба повеќе цврстата поддршка кога пренос или потег, ќе може да го стави на послужавник или друг мувла.

Главните карактеристики

Избор на клиент