.

.

Ventline BVA0502-03 Vanair Покривот на Пропустливи - Чад Капак Само

Ventline BVA0502-03 Vanair Покривот на Пропустливи - Чад Капак Само

DEN 468.00

Пристапност
Во достапна форма

Замена на Капакот за Ventline е Vanair Покривот на Пропустливи Модел VP543. Вклучува капак само.Покривот на пропустливи и гарнитури се продава одделно.Капак Боја : Чад.Замена на Капакот за Ventline е Vanair Покривот на Пропустливи Модел VP543. Оваа маска е достапна само во чад се заврши.Само поклопецот е вклучена, покривот на пропустливи и гарнитури се продава одделно.

Главните карактеристики

Избор на клиент