.

.

Кожа Накит Мозок, 100 Метри, 0.50 Милиметри, Црна | BDC-553.06

Кожа Накит Мозок, 100 Метри, 0.50 Милиметри, Црна | BDC-553.06

DEN 862.56

Пристапност
Во достапна форма

Одлична за сите кожа накит изработката, ѓердани, нараквици и повеќе.Направени од вистинска кожа.Направени во Индија.Црна круг кабелот. 0.50 millimeter, 100 метри.Нашата вистинска кожа кабелот нуди мазна завршница, во согласност боја, и флексибилност.Квалитетот круг мозок направени во Индија идеален за сите вашата кожа накит изработката барања.Можете да креирате безвременски дизајни од традиционална во современа. 100 Метри, 0.50 Милиметри, Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент