.

.

Snowie - Оригинални Избричи Мраз Снег Конус Вкус Сируп Прав Стапови 6 Пивце Пакет - Лето (Јагода, Грозје, Ананас, Памук Бонбони Сина, Црвена Малини, Маргарита)

Snowie - Оригинални Избричи Мраз Снег Конус Вкус Сируп Прав Стапови 6 Пивце Пакет - Лето (Јагода, Грозје, Ананас,

DEN 371.76

Пристапност
Во достапна форма

????ЛЕТО : Јагода, Грозје, Ананас, Памук Бонбони Сина, Црвена Малини, Маргарита. ????ЕДНОСТАВНОСТА НА КОРИСТЕЊЕ : Секој вкус пакет е направен доволно мала за да ги собере преку устата на нашиот обновливи Вкус Сируп Мешање шишиња (не е вклучен) или било каков шише дека е најмалку 16 унци, одржување на мешање на процесот прецизни и чисти.Секој пакет ќе направи едно пивце на вкус. ✔️ ПОГОДНО + ВРЕДНОСТ : Превозот течност е тешка и скапа!Користење на прав меша ви дава повеќе вредност!Ќе бидете во можност да купат колку вкус се концентрира како сакате, и ние не ќе мора да испратите една унца на течност.Пакетите чинат само малку повеќе од печат на бродот, и ние помине заштеди кон вас, нашите клиенти!. ????НАСОКИ : 1) се Прелива пакет содржина во шише. 2) се додава 1 мл вода не бара ладење. ????ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Snowie е посветена на избричи мраз индустрија за над 35 години со највисок квалитет мраз shavers и вкусови на вашиот заедници и домови.Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, остатокот увери дека ние ќе се грижи за вас!.На Snowie производи се направени многу херој надвор од мама, тато, баба или дедо; и детето внатре сите нас, секогаш ќе сака слатки и зашеќерени експлозијата на носталгија, кој доаѓа во чаша освежување избричи мраз на топол Летен ден.Сепак, ние, исто така сакам да се слушне на многу вкусни десерти нашите клиенти се создавајќи со тоа како!Од мешани замрзнати пијалоци како маргаритите, пина coladas, и јагода daiquiris, на корејски Bingsu, Замрзнати Лимонада и Ладно Пијалак Кафе, Малку Snowie добива работа како ниеден друг домашен мраз хлапак на планетата.Со Малку Snowie Премиум Дома Мраз Хлапак, плус малку креативност, ќе имаат најдобри роденден, канцеларија, блок, bbq, одмор или базен партија десерти кога било!.

Главните карактеристики

Избор на клиент