.

.

На Премиум Пред Лево Волан Зглоб Собранието со Центар Имајќи & Топката Заеднички & Поддршка Плоча Компатибилен со Хонда Спогодба 2003-2007 Година Рачен Менувач

На Премиум Пред Лево Волан Зглоб Собранието со Центар Имајќи & Топката Заеднички & Поддршка Плоча Компатибилен

DEN 458.40

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен со Хонда Спогодба 2003-2007 Година (Рачен Пренос).Позиција : Пред Лево Тркало (Возачот Страна).Зглоб Вклучува : Yes; Центар Имајќи Опфатени; Прав Shield Се Вклучени : Yes; Оска Нут Се Вклучени : Yes; Топката Заеднички Вклучени : Yes.Материјал : Челик; Spline Количина : 26; Тркало Студ Количина : 5; Страната Офсет : 1.14 во.Пред-притисне собранието - ова зглоб комплет содржи сите потребни состојки подготвени за инсталирање на право надвор од кутијата.Управниот Зглоб е еден од најважните суспензија дел, кој содржи воланот центар, вретено и некои други придава на суспензија и управувачки компоненти.Управниот стави на запалената доаѓаат со различни облици и дизајни, кој ќе одговара на различни апликации и суспензија видови.A-Премија за управување стави на запалената ќе биде идеален избор за вашиот скршен оние.Спогодба 2003-2007 Година 2.4 L Sedan Accord 2003-2007 Година 2.4 L Coupe Manual Пренос Само.

Главните карактеристики

Избор на клиент