.

.

Ruja Мажите Про Класичен Премиум Квалитет Пот Тренерки

Ruja Мажите Про Класичен Премиум Квалитет Пот Тренерки

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

Еластична,Полиестер.Патент затворање.Материјал : 100% Полиестер.Одлично Се Вклопуваат.Комплетна поштенски затворање на јакна;Еластичен јакна полите.Појавување на панталони имаат еластичен ребрести корселе со внатрешна drawcord за прилагодливи одговара.Патент страна рака џебовите на јакна и панталони за безбедно чување.Мажите е Активен Тренерки.Премиум Квалитет Крои.Патент Џебови.Мека внатре.

Главните карактеристики

Избор на клиент