.

.

Мајчина душица Лист | Лабава Лист | Рефус 1 Фунти торба | MagJo Природни

Мајчина душица Лист | Лабава Лист | Рефус 1 Фунти торба | MagJo Природни

DEN 430.80

Пристапност
Во достапна форма

Мајчина ДУШИЦА : 1 lb на тимусот вулгарис.Спакувани во еден висок квалитет resealable kraft торба.ЧИСТА НАВОДНУВАЊЕ : Собрани од семејни фарми наводнувани од Faiyum Оаза наместо повеќе загадени води на Реката Нил.СЕМЕЈНИ ФАРМИ : Ние работиме директно со семејството земјоделците и добавувачи целиот свет за да се обезбеди производот што го примаат се најдобар квалитет е можно.СИТЕ ПРИРОДНИ : Расте и обработени природно.ЗА НАС - Ние сме горди на работодавците на поранешниот бегалци кои се обидуваат да го рестартирате на нивните животи во САД.Ние веруваме дека имигрантите се корист за нашата нација.Сите наши продаваат производи вработуваат како и многу други поранешни бегалци како нашите бизнис може да се одржи.

Главните карактеристики

Избор на клиент