.

.

Жолта Синџир & Црна Затегнувачки 2003-06 одговара Suzuki LTZ400 Z400 QuadSport 13/40 96L

Жолта Синџир & Црна Затегнувачки 2003-06 одговара Suzuki LTZ400 Z400 QuadSport 13/40 96L

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

13 Заб Пред Затегнувачки, 40 Заб Задните Затегнувачки и 520-96 L Жолта Не-О-Прстен Синџир.Сите Трка-Управувано sprockets ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации и употреба појачани S45 C челик.Не-О-Прстен синџир не мора o-прстени помеѓу линкови па тоа е полесен, потенка и има помалку влечете.Се вклопува во 2003 2004 2005 2006 Suzuki LTZ400 Z400 Quadsport.

Главните карактеристики

Избор на клиент