.

.

1999-2004 Одговара на Хонда 400EX TRX400EX Жолта О-Прстен Синџир & Црна Затегнувачки 15/38 94L

1999-2004 Одговара на Хонда 400EX TRX400EX Жолта О-Прстен Синџир & Црна Затегнувачки 15/38 94L

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

15 Заб Пред Затегнувачки, 38 Заден Заб Затегнувачки и 520-94 L Жолта О-Прстен Синџир.Сите Трка-Управувано sprockets ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации и употреба појачани S45 C челик.О-Прстен Синџир помага да се задржи на иглички подмачкано со што се намалува триењето и им помага на синџир трае подолго.Се вклопува во 1999 2000 2001 2002 2003 2004 Хонда TRX400 EX.Сосема Нова Трка-Управувано Жолта О Прстен Синџир и Затегнувачки Комплет.Одговара на следните модели : 1999 2000 2001 2002 2003 2004 Хонда TRX400 EX.Ќе добиете следново : 1 - 520-94 Жолта О Прстен Синџир (затегнувачка цврстина над 8200 кг), 1 - 15 Заб S45 C Појачани Челик Пред Затегнувачки, 1 - 39 Заб S45 C Појачани Челик Задните Затегнувачки, Трка-Управувано О Прстен Синџири се затегнувачка цврстина на над 8200 lbs.

Главните карактеристики

Избор на клиент