.

.

Заврши Мотоцикл Обтекател Гром Комплет За Suzuki GSX600F / GSX750F Катана 2003-2006 Тело Завртки, сврзувачки елементи и Хардвер

Заврши Мотоцикл Обтекател Гром Комплет За Suzuki GSX600F / GSX750F Катана 2003-2006 Тело Завртки, сврзувачки

DEN 1038.72

Пристапност
Во достапна форма

Се вклопува / Компатибилен со Suzuki GSX600 F / GSX750 F Катана 2003, 2004, 2005, 2006 година. Доаѓа Со 107 peices - Вклучувајќи Завртки, Навртки, Подлошки, Grommets, Прскалки, Speednuts, и Wellnuts колку што е потребно за секој модел.Вклучува хардвер за сите обтекател парчиња, вклучувајќи - Пред се, Средна, Намалува, Заден, ветробранското стакло, и многу повеќе!.Секој комплет доаѓа со ВИСТИНСКИ ФОТОГРАФИИ на левата и десната страна на секој обтекател детали за точната локација на хардвер.Завртки и навртки се од нерѓосувачки челик за сила и издржливост.

Главните карактеристики

Избор на клиент