.

.

GYZX Цвет Свадба Hairpin Додатоци Brieal Коса, Накит Симулирани Бисери Цвет Партија Коса Стап Подарок за Жените (Боја : A)

GYZX Цвет Свадба Hairpin Додатоци Brieal Коса, Накит Симулирани Бисери Цвет Партија Коса Стап Подарок за Жените

DEN 2304.00

Пристапност
Во достапна форма

Метали Тип : Цинк Aloy.Бисер Тип : Симулирани-бисер.Материјал : Бисер.Пол : Жените.Тип : Губење На Стапчиња.Метали Тип : Цинк Aloy Pearl Тип : Симулирани-pearl Material : Pearl Gender : Women Type : Коса Sticks Style : Classic Material : Metal Color Антички Siver Platng Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент