.

.

Дизајн На Куќа 504266 Бристол 2 Светлина Pendant, Масло Протри Бронза

Дизајн На Куќа 504266 Бристол 2 Светлина Pendant, Масло Протри Бронза

DEN 1886.64

Пристапност
Во достапна форма

ИДЕАЛЕН ЗА entryways, јадење соби, foyers, кафулиња, и повеќе, овој традиционален стил големи pendant има богата со нафта протри бронза заврши со чај-speckled килибар чаша бел сенка.ДИМЕНЗИИ : 22.83 во.H x 15.75 во.W.КОРИСТИ (2) 60 Вати Медиум светилки база или LED еквивалент (Не се вклучени).DIMMABLE : цел да се dimmable кога се користи со компатибилен dimmer прекинувач (не се вклучени); што ќе ви овозможи да се прилагоди на приоритетни светлина од светлината.c ETL/ETL наведени за употреба во сува локации.Големина : Pendant | Боја : Масло-протри Бронза.

Главните карактеристики

Избор на клиент