.

.

Метал Daybed Рамка Тешки Метали Slats Софа Кревет Платформа Душек Фондацијата Близнак Ден Кревет Црна Боја Изшкуркан

Метал Daybed Рамка Тешки Метали Slats Софа Кревет Платформа Душек Фондацијата Близнак Ден Кревет Црна Боја Изшкуркан

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

[Висок Квалитет] : креветот рамката е направена од челик со крајната сила,со 7-нозете се јавите на подот за издржливост и стабилност. [Карактеристики] : Прекрасен изглед, убаво бои, даваат многу топол дом се чувствуваат.Тоа може да се користи како кревет или троседот. [Димензија] : надворешниот големина на 78.35"L x 40.16"W x 35.63"H,со 12 инчен висина од подот. [Лесно Собранието] : Има збор со детални инструкции и нумерирани делови,собранието алатки,тоа е лесно да се соберат во согласност со упатствата. [Услуги на клиентите] : Ние Обезбеди една година гаранција со квалитетот на проблемот под нормална,сте квалификувани за слободни замена на делови.Само се чувствуваат слободни да контакт.

Главните карактеристики

Избор на клиент