.

.

Astromania Преносни Дигитални Ноќ Визија Monocular Нова Оптика Евиденција на Видео снимка со Микро Sd Картичка

Astromania Преносни Дигитални Ноќ Визија Monocular Нова Оптика Евиденција на Видео снимка со Микро Sd Картичка

DEN 3191.76

Пристапност
Во достапна форма

Осветлување Флексибилност : Вие не може да варира во износ од IR осветлување од 7 нивоа и да се добие соодветна осветленоста на сликата.Напојување : АА батерија X 4 (Не се Вклучени). 【Практичен Дизајн】може да варираат во големината на сликата 1 X, 1. 【Лесен За Употреба/100% Задоволство】Функција копчиња и метод за монтажа на батеријата се означени во фотографии за вашиот референца.Корисна и Преносни : Со вратот на рака или стави во складирање торба, тоа е погоден за вас да го однесе насекаде.Работен Напон : 4. На Astromania Ноќ Визија Monocular е опремен со мулти-обложени стакло цели и висока чувствителност сензори.Зум контрола : Можете да варираат во големината на сликата 1 X, 1.Бара 4x AA батерии (не се вклучени).Постави четири парчиња на АА батерии во.Тоа е опфатено со гума на површината со добра рака чувство за одржување, кои, исто така, добива повеќе триење, не е лесно да се лизга надвор.Преносни Дигитални Ноќ Визија вклучува 4 G Micro SD Картичка, мини USB кабел AV кабелот, вратот рака, прирачник за корисникот и мека за носење. 【Корисна И Преносни】Ноќ Визија може да се монтира на tripod, ставена во торба или поврзано со бинокуларна темперамент.Притиснете го капакот со право принудени и насока, а потоа отворете го поклопецот.Компактна Големина : LWH:5.Ние обезбедуваме 1 ГОДИНА Гаранција.Напомена : Кога ќе притиснете се додека поклопецот, ве молиме да се биде внимателен за детали дел.【Мулти-Функција】На Astromania Ноќ Визија Monocular е опремен со мулти-обложени стакло цели и висока чувствителност сензори.

Главните карактеристики

Избор на клиент