.

.

Вермонт мечето Cuddly Играчка - Теди Мечки Препарирани Животни, 13 Инчен, PJ Другари

Вермонт мечето Cuddly Играчка - Теди Мечки Препарирани Животни, 13 Инчен, PJ Другари

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

CUDDLIEST КРЗНО ЗА ОПТИМАЛНО HUGGABILITY – Ова неверојатно cuddly и huggable браун мечето е еден од softest кадифен животни околу, и нејзиното крзно е површината перат; совршен за бебе играчки, како и за девојчиња и момчиња, или било кој друг кој сака меки кадифен препарирани животни.ПОНДЕРИРАН ПРЕПАРИРАНИ ЖИВОТНИ – Инспирирани од омилени детството кадифен играчки и популарни деца препарирани животни, оваа флопи полнети животни функции малку пондерирана тело; совршен за изведба, naptime, и спиење.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - вториот вашиот мечка пристигнува тоа е гарантирана за живот, што значи било каква штета можат да бидат би се обединиле во носат во болница во Вермонт; Ако тоа не може, нова Мечка ќе бидат испратени заедно со сочувство-и нов живот гаранција.СИМПАТИЧНА ДИЗАЈНИ И ИЗРАЗИ – повеќето симпатична на сите препарирани животни, оваа cuddly придружник и животниот век пријател е совршен подарок за деца и години за Божиќ, родендени, првиот ден на училиште, или секоја прилика; слатки подароци како овие се секогаш хит.ДИЗАЈНИРАН СО ЉУБОВ ВО ВЕРМОНТ – Ова мека полнети животни е дизајниран во Вермонт и полнети со многу љубов; слатка и snuggly изненадување за децата од сите возрасти кој носи свој пар на симпатична onesie PJs со повторување на мечка печати.

Главните карактеристики

Избор на клиент