.

.

17 мечето Препарирани Животни, Голема Кафеава Мечка Кадифен Играчки, Подароци за Деца Девојчиња Момчиња Бебиња

17 мечето Препарирани Животни, Голема Кафеава Мечка Кадифен Играчки, Подароци за Деца Девојчиња Момчиња Бебиња

DEN 503.04

Пристапност
Во достапна форма

【14 инчен Седиште Висина】 : Нашата браун теди мечки мерка 17 инчи од глава до пети (14 инчи во седиштето позиција), совршен за hugging и snuggling, тоа е лесно за вас да го земе било каде, оваа симпатична мечето може да ја придружува вас во секое време и да ви донесе среќа засекогаш. 【Премиум Кутии Материјал】 : Секој мека гушвам мечето е направен со полиестер и кадифен материјал, кутии е мека и малку флопи, совршен за прегратки и cuddles. 【Трајни очите не може да се chewed или бере надвор лесно од страна на младите деца; Екстра мекото крзно, со црни очи, симпатична носот и лицето карактеристики. 【Huggable и Симпатична】 : Овие мека кадифен мечето полнети животни играчки се совршени за hugging и snuggling, одмор на, и да носат насмевки и удобност, голем дипломирањето подарок за децата, совршен за тематските партија декорација подароци за сопруга, девојка, внука, внук, пријатели. 【Одличен Подарок】 : Овие мека меки мечето препарирани животни се одличен подарок за празници како Божиќ, денот на Благодарноста, Велигден и Денот на Вљубените; Кадифен животни секогаш се направи голем се-и подарок, роденденски подарок, бебе туш подарок и пријател за прва причест.

Главните карактеристики

Избор на клиент