.

.

ZYIGYI 500 Компјутери за Еднократна употреба Маскара Прачки, Spoolies Eyelash/Веѓа Четка за Очи Lash Продолжување Црна

ZYIGYI 500 Компјутери за Еднократна употреба Маскара Прачки, Spoolies Eyelash/Веѓа Четка за Очи Lash Продолжување

DEN 2198.40

Пристапност
Во достапна форма

Црна, 500 компјутери во пакет.Должина - 4 Инчи за секој.Одделување на трепки пред/по маскара апликација.Нема повеќе clumping.Bendable четка главата на секој агол.Завртка тип-глава -направи корените на трепките повеќе јасни и природни.Лесно да се тркалаат eyelash и чешел веѓа.

Главните карактеристики

Избор на клиент