.

.

Reebok Момчиња Тренерки – Руно Атлетик Sweatshirt со Jogger Sweatpants (Деца/Малку Момчиња/Големите Момци)

Reebok Момчиња Тренерки – Руно Атлетик Sweatshirt со Jogger Sweatpants (Деца/Малку Момчиња/Големите Момци)

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Руно.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Активни Тренерки - Совршени за вашиот активен момче, манжетни чувајте ги ракавите и панталона нозе од лизгање или зачестеноста нагоре.Лесно се Носат - Удобно маскирани јакна има целосна патент за лесно и исклучување.Удобно - Целосна должина jogger панталони имаат еластичен корселе да ги задржи каде што ги сакате.Целосен Сет - Целосна тренерки вклучува меки и удобни joggers и комплетна поштенски sweatshirt.Лесно Нега; Машина за Миење, Собори Сува; ве Молиме Упатување со Опис на Производот за Повеќе Детали.

Главните карактеристики

Избор на клиент