.

.

CUESOUL 3 Поставува Интегрирани Стрела Вратило и Летови,Стрела Вратило Должина 21mm/28mm/33mm

CUESOUL 3 Поставува Интегрирани Стрела Вратило и Летови,Стрела Вратило Должина 21mm/28mm/33mm

DEN 713.28

Пристапност
Во достапна форма

3 поставува цврсти црна,стрела вратило должина S/M/L за 21mm/28mm/33mm.Вкупната должина S/M/L за 62mm/69mm/74mm(не се вклучуваат со завртки).Прецизност украсениот стрела летови се осигура летови на 90 степен за совршен лет во секој пука.Изработен од специјален материјал помеѓу тврди и меки,направи вратило флексибилни,да се избегне летови искинале надвор предизвикани од претходната стрела,трајни користите за вашиот стрела игра. 3 големина pakage заедно,убав избор, да искуство во различни должина за да го најдете најдоброто чувство во играње пикадо,се најде на должина што се работи најдобро за вас да се подобри вашиот пикадо ниво.Облик : голема крило форма,стандардна форма за избере.Вратило Должина : 21mm,28mm,33mm.

Главните карактеристики

Избор на клиент