.

.

Француски Тост Момчиња Долг Ракав Термички Вафли Tee T-Shirt

Француски Тост Момчиња Долг Ракав Термички Вафли Tee T-Shirt

DEN 183.36

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 100% памук.увезени.не затворање.машина за миење. 100% памук термички за цврст отпад, heathers се памук смеса.обоена за да одговара покрие крои. 3/8 инчи џерси вратот снимање.Ткаат тип : Сплетам.Оваа долги ракави термички tee ќе го задржи топло и удобно на кул-времето дена на отворено.Ултра-атмосфера.Училиште-центрични, национален бренд, француски Тост обезбедува удобност што трае.Ние го правиме ова со голема разноврсна производ, извонредна услуга и неспоредлив врска на Америка училишта.Ние нудиме на училишни униформи, основите и неформални стилови дека секое дете треба секој ден.Со трошоците на училиште облека за деца на пораст, француски Тост нуди облека кој е дизајниран да се водат на доларот и направени се со квалитет кој ќе трае.

Главните карактеристики

Избор на клиент