.

.

Yamees Peppercorns – Целата Peppercorns – Наливно Зачини - Изберете Ја Вашата Сопствена Различни Пакет - 8 Мл (4 Мл Секоја)

Yamees Peppercorns – Целата Peppercorns – Наливно Зачини - Изберете Ја Вашата Сопствена Различни Пакет - 8 Мл

DEN 388.56

Пристапност
Во достапна форма

Не постои ништо подобро од свежо и јак мирис на црн пипер во вашата кујна.Изберете ја вашата омилена жито пипер производ од Yamees – еден пакет од пинк жито пипер, еден пакет на зелено жито пипер, еден пакет на бела жито пипер, едно пакување од мешано жито пипер, две пакет на црно и бело жито пипер, или две пакет од пинк и зелено жито пипер.Идеален за подобрување на рецепти кои содржат месо, зеленчук, и многу повеќе!.Вкусот на вашите јадења со овој провизии главен.Со својот сестран употреба, препорачуваме купување на големо за да заштедат пари.Yamees е вашиот едношалтерскиот за сите зачини и леќата потреби.Проверете нашата продавница за нашите други производи што ние го носат.

Главните карактеристики

Избор на клиент