.

.

Vasque Мажите е Бриз Lt Ниска GTX Gore-tex Водоотпорен Дише Пешачење Чевли

Vasque Мажите е Бриз Lt Ниска GTX Gore-tex Водоотпорен Дише Пешачење Чевли

DEN 2870.64

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во САД или Увезуваат.Vibram единствена.Горниот Материјал : синтетички микрофибер, TPU мрежа.Ленти : Gore-Tex Продолжен Удобност.Обвивка : влага-wicking текстил.Затворање : чипка.Минатата : Искачување.Ветре лајт ниска gtx е лесен, водоотпорен прилог на сакана ветре линија.Полесни наследник на ветре iii ниска, lt ниска карактеристики Vibram Мега зафат за сигурни основа низ различни површини.Дополнување сите временски услови влечење, На lt, исто така, има најсовремена Vibram лајт база технологија, заштеда на 25% во outsole тежина.Синтетички микрофибер горниот обезбедува сите-ден breathability, додека му подобрена одговара за поудобно трага милји.

Главните карактеристики

Избор на клиент