.

.

доби фуга? - 14oz Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро.

доби фуга? - 14oz Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро.

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

ИЗДРЖЛИВИ & СИЛНА Нашата цврста 14 унца нерѓосувачки челик патување кригла е совршен за сите видови на внатрешна и надворешна пиење активности.Се одликува со силна градба, мазна завршница, и лесна за печатење со дизајн што е прикажано.Тоа навистина е изграден за да изгледаат одлично и трае многу долго време.БЕЗБЕДНОСТ СПЕЦИФИКАЦИИ - Ова 14oz патување кригла не е безбедна за машина за миење на садови или микробранова.Тоа е една рака мие само објект.ИДЕАЛНО ВРЕМЕ ЗА УПОТРЕБА - се Скрши оваа надвор за една партија или партии, lounging, пешачење, кампување, велосипедизам или било кој друг внатре или надвор активност.Може да се покаже исклучување на вашиот сопруг, сопруга, девојка, момче, шеф, секретарот или друг член на семејството.СОВРШЕН ПОДАРОК - се разбира, тоа ќе се направи совршен подарок за посебна личност!Тоа е одличен подарок за денот на мајката, таткото ден, дипломирањето, Божиќ, groomsmen на ергенска забава, свадба тушеви или bachelorette партија, свадби, родендени, денот на вљубените, или било кој друг ден.Боја : Сребро.

Главните карактеристики

Избор на клиент