.

.

GUND Це-Bo Панда мечето Полнети Животни Кадифен, 17

GUND Це-Bo Панда мечето Полнети Животни Кадифен, 17

DEN 568.80

Пристапност
Во достапна форма

УНИКАТЕН ПАНДА КАДИФЕН : Це-Bo не е вашиот типичен панда.Она што ги поставува нејзините разлика од другите pandas е нејзината единствена темно морнарица и крем боја шема!.SOFT & HUGGABLE : се Направени од мека, huggable материјал кој ги исполнува познатиот GUND стандарди за квалитет, ова кадифен играчки карактеристики површина-перат конструкција за лесно чистење.Соодветни за возраст од 1 & up.СОВРШЕН ПОДАРОК : Нашата кадифен играчки, теди мечки, & препарирани животни се направи совршен подароци за родендените, бебето тушеви, baptisms, Велигден, Денот на Вљубените и повеќе!Дар во животот на гушка со GUND.КВАЛИТЕТОТ CUDDLES : Познат за квалитет, мека, huggable кадифен дизајни & подароци, нашите наградуваниот мечки & играчки поднесе жалба на сите возрасти, од бебињата & години за возрасни, совршен за игра, собирање и милување.ПРЕМИЕРОТ КАДИФЕН : најстариот производител на меки играчки во Америка, GUND беше една од првите компании за производство на мечето.За повеќе од 120 години, GUND е создавање на уникатен теди мечки & препарирани животни призната низ целиот свет за нивниот квалитет и иновации.Вклучува : 1 GUND кадифен.Опфатени со Спин Господар Грижа и Посветеност.Видете подолу за целосна детали.Големина : 17 во.

Главните карактеристики

Избор на клиент