.

.

WYNMOTO Црна Заврши Мотоцикл Обтекател Гром Полнење Компатибилен за Kawasaki ZX6R 636 2007 2008 Тело Завртки, Fastners и Хардвер Клипови

WYNMOTO Црна Заврши Мотоцикл Обтекател Гром Полнење Компатибилен за Kawasaki ZX6R 636 2007 2008 Тело Завртки,

DEN 854.40

Пристапност
Во достапна форма

1. Маска Завртки за Полнење за : Kawasaki ZX6 R 2007-2008 година. 2. Црна. 3. Материјал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик. 4. Пакет се Вклучени : Завртки, Навртки, Подлошки, Grommets, Прскалки, Speednuts, и Wellnuts колку што е потребно за секој модел. 5. Функција : маска Хардверска се користи за да ги инсталирате сите обтекател парчиња, вклучувајќи - Пред се, Средна, Намалува, Заден, ветробранското стакло, и многу повеќе!. - Гром Комплет за : Одговара за Kawasaki ZX6 R 2007 2008 Sportbikes (ве Молиме проверете со вашиот велосипед модел пред ставање на ред)- Боја : Како на фотографии е прикажано - Состојба : 100% Сосема Нов - Материјал : Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик - Калапи : CNC - Инсталација : препорачуваме инсталиран од страна на професионални Забелешка : Завртки се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик што е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.Овој комплет содржи сите на хардвер е потребно да се инсталира Пред Фендер, ветробранското стакло, Сите Главни Делови (Горе-Средина-Пониски, Лево-Десно, V-Panel) како што се бара, и Опашката Дел.Овој целосен комплет вклучува Завртки, Навртки, Подлошки, Grommets, И Ореви, Притисни Прскалки кои се бара од страна на вашиот велосипед.Главата големини на завртки се поблиску до главата големина на оригиналниот завртки, Но овие не се баш исти како и на ОЕМ завртки.Тоа останува одговорност на купувачот за да го проверите соодветна големина фитинзи се нареди.

Главните карактеристики

Избор на клиент