.

.

Danya Б 5 Ниво Ѕид Полица Единица Тесен Мазна Бела Ламинатни Заврши - Вертикална Колона Полица Лебди Чување Дома Декор Организатор Висока Кула Дизајн Комунални Shelving С?

Danya Б 5 Ниво Ѕид Полица Единица Тесен Мазна Бела Ламинатни Заврши - Вертикална Колона Полица Лебди Чување

DEN 838.80

Пристапност
Во достапна форма

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики. ????РАЗНОВРСНА ДРВЕНИ ЅИД ПОЛИЦА - Пет монтирани лебди полиците може да се користи во кујната како организатори за складирање или се идеални за прикажување на книги и сувенири во спалната соба или дневна соба. ????СТИЛСКИ ДИЗАЈН - Подобрување на кое било дома декор со ова вертикална дрвена полица единица; кулата комунални дизајн е и софистициран и модерен одличен за додавање на дополнителна складирање и декорација на секој дом décor. ????КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - На shelving прави чистење едноставен и целокупната структура е многу трајни и стабилни. ????ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - само Со мали собранието бара тесен полица единица е лесно да се монтира на било кој ѕид и да се создаде елегантен лебди ефект. ☑ ДИМЕНЗИИ - целиот вертикална полица единица мерки 6 инчи x 5.5 инчи x 30 инчи.Боја : Бела.

Главните карактеристики

Избор на клиент