.

.

Alaster Кралицата Жените се Отвори Пред Јакна Копчето Надолу Висока Ниска Полите Плетени Јакна Outwear со Џебови

Alaster Кралицата Жените се Отвори Пред Јакна Копчето Надолу Висока Ниска Полите Плетени Јакна Outwear со Џебови

DEN 1956.00

Пристапност
Во достапна форма

95% Полиестер, 5% Други Влакна.Увезени.Карактеристики : падот долго cardigans за жените, отворен фронт со копчето надолу јакна Лесен.повик долги ракави солидна долго cardigan поврзана cardigan џемпер стил и удобен за носење.V Деколте копчето надолу се отвори пред трикотажа,долг ракав мека основните поврзана јакна со џебови.Дизајн : V Деколте Копчето Надолу дизајн може да продолжите на крива и тргна телото совршено.Бојата е солидна, подобро одговара со сите видови на различни облека и чевли.Копчето надолу, кога windy или надвор, можете да копче до копче.Се пар со вашиот омилен bodysuit за повеќе секојдневен изглед,натпревар и со резервоар врвот,долг ракав врвот или блуза.Прилики : Најдобар Избор за Секојдневен, Канцеларија, Партија, кои Датираат, Училиште, Улица носат и враќањето дома или на повик секојдневниот изглед,Одговараат за Есен/Зима/Пролет.Ткаенини : материјалот е толку мека и лесна, совршен за на есен,Зима,Пролет.Ребрести ткаенини може да покрие до телото дефекти.совршено одговара на сите видови на врвот и панталони.Тоа е неопходен јакна во гардероба.Забелешка : ве Молиме одберете ја соодветната шифра според облека големина на табелата.Измијте го со рака во 30-степен вода, висат да се исуши во сенка, се забранува белење.

Главните карактеристики

Избор на клиент