.

.

Шелдон Richardson Кливленд Browns Пракса-се Користи #98 Браун Џерси од 2020 МАК Сезона - Големина 48+2 - Непотпишана МАК Игра се Користи Дресови

Шелдон Richardson Кливленд Browns Пракса-се Користи 98 Браун Џерси од 2020 МАК Сезона - Големина 48+2 - Непотпишана

DEN 11999.76

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Непотпишана МАК Игра се Користи Дресови.Додадете парче од праксата-се користи Кливленд Browns опрема во вашата колекција со овој автентичен Шелдон Richardson џерси од Nike.Направени на спецификациите на тимот, тоа е дел од истата опрема што ја погоди областа со Кливленд Browns во 2020 сезона.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Шелдон Richardson сувенири.Кливленд Browns сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент