.

.

HiEnd Акценти Солидна Taupe Лен Евра Шарлатан, 27x27

HiEnd Акценти Солидна Taupe Лен Евра Шарлатан, 27x27

DEN 1217.52

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер. 1 Евро Шарлатан.Евра Шарлатан:27x27. 100% полиестер.Машина Мие, Се Мијат Студено Нежни Циклус, Собори Сува Ниска.Taupe.Класичен изглед на ова текстура taupe евра шарлатан, наведено во скроени само cording е совршен акцент на било постелнина ансамбл.Monochromatic или спротивставени шема, чисти координираат ќе заврши било која изгледа Оваа богата medallion во нијанси на сива боја, ' рѓа, жалфија зелена и природни заличи спалната соба дали рустикален или традиционален.Кармен утешителот поставите пара убаво со нашите stonewashed ватенка во Лосос или Taupe и нашите бујна сомот ватенка во Злато.

Главните карактеристики

Избор на клиент