.

.

За нега на Мечки Tenderheart Мечка Препарирани Животни, 14 инчи

За нега на Мечки Tenderheart Мечка Препарирани Животни, 14 инчи

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

МЕКА HUGGABLE МАТЕРИЈАЛ - Tenderheart Мечка е 14" инчи во големина, доаѓа во мека huggable материјал (подготвени за неограничен мечка гушка).УНИКАТЕН СТОМАК ЗНАЧКА - Tenderheart Мечка е љубов и обичен мечка која знае многу за помагање на другите да ги споделат своите feelings.By помагајќи им на луѓето покажуваат тие се грижат, Tenderheart Мечка шири љубов и го прави да расте.Тој е совршен стомак значка за својата работа—срце исполнето со љубов.СОБЕРАТ СИТЕ НИВ : се Соберат целата Виножито асортиман на Заштита Мечки!.ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 4+.ПАКУВАЊЕТО може да варираат.Стил : Tenderheart Мечка.

Главните карактеристики

Избор на клиент