.

.

Кожа Ratchet Појас 1 1/4 Удобност со Клик Тока, CHAOREN Фустан Појас Прилагодливи Трим да Точно се Вклопи

Кожа Ratchet Појас 1 1/4 Удобност со Клик Тока, CHAOREN Фустан Појас Прилагодливи Трим да Точно се Вклопи

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Менгеме затворање. ★ЛЕСЕН КЛИК-ТОА ТОКА - Само лизгајте го rachet појас во лизгачки тока и ratchet појас автоматски се заклучува.Подигнете го автоматското тока и се повлече кликнете појас за ослободување.Едноставно, мазна и елегантни!Ајде се приклучат CHAOREN високо мода се мажи појас стил дизајнирани со класика. ★СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ HOLELESS ПОЈАС –CHAOREN е Прилагодлив Појас овозможува до to1/4" микро приспособување за исклучително удобно се вклопуваат дали седење, стоење или кои клечат.Лесно пренослив тока ви овозможува да се користи еден пар ножици да клип за песната појас на вашиот сопствен точно одговара на големината. ★МАКСИМАЛНА ИЗДРЖЛИВОСТ - 1 и 1/4 инчи во ширина, врвот вистинска кожа кликнете појаси за мажи презентирање на високо текстура префинет изглед , обезбедување на максимална издржливост надвор вашите очекувања!Висока густина тока е повеќе текстура и трајни производи за над 10.000 fastenings. ★ПОДАРОК КУТИЈА - Искуство премија со CHAOREN!Како луксузно пакување доаѓа како стандард!CHAOREN висок квалитет фустан појас ќе се сретне речиси сите формални и деловни костуми, кој исто така е најголема соодветен подарок за мажите. ★РИЗИК БЕСПЛАТНО ЦЕЛ - Нашата мисија е да бидете целосно задоволни со CHAOREN ratchet појаси за мажи.Секој производ прашање, контактирајте со нас и ние нудиме слободна размена и се враќа во било кое време без двоумење.

Главните карактеристики

Избор на клиент