.

.

Spuik Отворено Колона Светла, 2 Пакет Модерна Водоотпорен Надворешноста Пост Фенер Умре-фрлија Алуминиум Пост Светла Тела за Градина Патио Walkway

Spuik Отворено Колона Светла, 2 Пакет Модерна Водоотпорен Надворешноста Пост Фенер Умре-фрлија Алуминиум Пост

DEN 2351.76

Пристапност
Во достапна форма

●[Трајни] Отворено столб светлина е направен од ' рѓа-доказ алуминиум и жолта стакло.Висок-квалитет боени има отпорност на корозија и времето отпор.Повисока јачина калено стакло има отпорност и термичка стабилност. ●[Модерен дизајн : ] Светилка пост тела има жолта стакло, Ова отворено колона светла мешавина на модерен и индустриски елементи да се додава елегантен и Потопло светлина за градина, дек, тремот, патио, двор, балкон, ходникот, и entryway. ●[Size ] Пост Фенер :6.1 "(L) x 7.1 " (W) x 13.8 "(H).Пол светлина се прилагодува и да било отворено средина (МОКРА ЛОКАЦИЈА) : Градина,двор, патио, тераса, тремот, премин или влезот итн. ●[Технички Спецификации] Светилка пост светлина оценет напон 110-120 V, користи една E26 база, 60 W Max.Целосно компатибилен со LED, Блескаво, CFL, Халоген. ●[УЛ наведени за безбедност] за да се осигура дека не постои ризик од електричен шок и оган.Spuik обезбедува професионални по-продажба на услуги на клиентите поддршка.Доколку производот има каков било квалитет проблем, нова замена или враќање на средствата ќе бидат обезбедени.

Главните карактеристики

Type:
Outdoor Post Lights Material
Избор на клиент