.

.

Нови Авто делови Автомобил Додатоци 16 Hubcap Wheelcover СЕТ од 4 дека За 07-18 Altima Седан 08-13 Altima Купе

Нови Авто делови Автомобил Додатоци 16 Hubcap Wheelcover СЕТ од 4 дека За 07-18 Altima Седан 08-13 Altima

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

Дел# : 505-16s,570-53088,40315 ZN60 A,40315 JA000,403153 TM0 B.Ве молиме имајте на ум дека постојат многу различни капи произведени за секоја година и модел.Ве молиме потврдете дел број, слики и мерки за да се обезбеди дека ова е точно капа за вашето возило.ALTIMA 07-12 16x7, челик; ALTIMA 13-14 (16"), (Sdn); ALTIMA 15-18 (16"); Големина : се вклопува 16 инчен челични тркала; Крај : насликани сребро; Холандер број(s) : 53088; Дел број : Заменува 403153 TM0 B; Состојба : Нова, нема лого во центар.; Овие snap врз 16" челични тркала само како оригинали и да ја напушти дупки отворен за постојните повлечи ореви да се дојде преку.; Замени недостасува или оштетен за еден дел од трошоците од дилер или ги чува како резервна.; Ви благодариме!.Ако имате било какви прашања, можете да испратите е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди.Ве молиме имајте на ум дека постојат многу различни капи произведени за секоја година и модел.Ве молиме потврдете дел број, слики и мерки за да се обезбеди дека ова е точно капа за вашето возило.Резервни замена wheelcovers за ALTIMA 07-12 16x7, steel ALTIMA 13-14 (16"), (Sdn) ALTIMA 15-18 (16")Големина : се вклопува 16 инчен челик wheels Finish : насликани silver Hollander број(s) : 53088 Part број : Заменува 403153 TM0 BCondition : Нова, нема лого во центар.Овие snap врз 16" челични тркала само како оригинали и да ја напушти дупки отворен за постојните повлечи ореви да се дојде преку.Замени недостасува или оштетен за еден дел од трошоците од дилер или ги чува како резервна.Ви благодариме!.

Главните карактеристики

Избор на клиент