.

.

STOBOK Божиќ Sequin Врски Neckties Сјајна Neckwear 3D Кадифен Кукла за Божиќ Декорација Партија Костим Празник Дедо & Елени Вратоврска, Подарок за Деца 2 парчиња

STOBOK Божиќ Sequin Врски Neckties Сјајна Neckwear 3D Кадифен Кукла за Божиќ Декорација Партија Костим Празник

DEN 254.16

Пристапност
Во достапна форма

Sequined Сјајна Neckties - Симпатична и живописен изглед, овие sequin neckties се со симпатична елен и старите модели за вашиот избор.Симпатична дизајн на Дедо & ELK - Совршени за Божиќ Дрво Виси Украси, Одмор, Забава и Домашна Декорација.Додадете смешно фестивал атмосфера за возрасни и за деца.На вратоврска е совршен за Божиќ и празник партии.Направен од висок квалитет на текстил и sequins, мека рака допир и препознатлив.Description With sequin декорирани и се направени од мека ткаенина, тоа е навистина голем виси декорација за да додадете фестивал атмосфера.Мал додаток понекогаш може да се направи што повеќе уникатен и фаќање на око во народот, како што sequin neckties.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Крпа.- Големина : Прибл. 20x8x0.5 см.- Направен од висок квалитет на текстил и sequins, мека рака допир и препознатлив.- Симпатична и живописен изглед, овие sequin neckties се со симпатична елен и старите модели за вашиот избор.- Совршен за Божиќ Дрво Виси Украси, Одмор, Забава и Домашна Декорација.- Додадете смешно фестивал атмосфера за возрасни и за деца.- На вратоврска е совршен за Божиќ и празник партии.- Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including2 x божиќ sequin neckties.

Главните карактеристики

Избор на клиент