.

.

GoldenSunny 72.6 да 70.5 Центар Оддалечиме Прстени, Сребрен Алуминиум Hubcentric Прстени Компатибилен со Chevrolet Ranger Ford Mustang, 70.5 mm ID за да 72.6 mm OD, Pack of 4

GoldenSunny 72.6 да 70.5 Центар Оддалечиме Прстени, Сребрен Алуминиум Hubcentric Прстени Компатибилен со Chevrolet

DEN 297.36

Пристапност
Во достапна форма

РАБОТИ САМО за тркала со 72.6 mm центар понесе и возила со 70,5 mm центар понесе.Дебелината на овие прстени се 10мм.Ако не сте сигурни што точно големината центар прстени што треба, ве молиме пратете ни порака и ние ќе бидеме среќни да се провери за вас.Изработен од Алуминиум, Тие не ќе ги кородираат или растопат во редовна состојба.Со цел да се Елиминира Вибрации предизвикани од Сопствени Тркала не центрирање правилно врз возило на hub.

Главните карактеристики

Избор на клиент