.

.

DLRUIHENGXIANGMU Накит Кутија Патување Накит Кутија Преносни Голем Капацитет Накит Екран зачувување Случај Носителот со Мали Патување Случај Подарок за Жените

DLRUIHENGXIANGMU Накит Кутија Патување Накит Кутија Преносни Голем Капацитет Накит Екран зачувување Случај Носителот

DEN 792.00

Пристапност
Во достапна форма

★ Разгледа деталите : На рачка на врвот ви овозможува да ја искористам оваа накит кутија со вас било каде.Огледала се направи полесно да се носат накит на себе.На lockable дизајн држи вашата сакана накит додатоци безбедно. ★ Напредни материјал : се Направени од издржлив СТП кожа, носат-отпорни, не згаснат, и лесно да се чисти.Наредени со меки кадифени и кадифени ткаенини за да се заштити вашиот накит од гребење и оштетување.Го кодот е лесно да се отвори. ★ Да зачувате простор и дома декорација : Сите вашиот накит може да се чува во оригинална состојба, лесно да се добие во кутија, салон нема да се збркана повеќе, и вашата соба ќе биде украсена со елегантен изглед. ★ Патуваат на бизнис : се Донесе вашиот накит за одмор, службено патување или поминат пријатно во текот на ноќта времето со пријателите; компактна големина и удобен се справи, па можете да го носат овој накит кутија со вас!. ★ Одлична клиент искуство : Ние ќе се осигураме дека нашите производи се во добра состојба.Сепак, транспортот процес не може да се контролира.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Име на производ : Накит Box Material : Leather Color : Кајсија, Pink Whether со заклучување : Yes Size : 28cm X17cm X17cm 11in X7in X7in Uses : Накит за складирање, подароци за роднини и пријатели, заемна љубов, празник gifts Remarks : 1. Поради различни мерни методи, ќе има мала грешка;2. Поради различни екраните, боите ќе се промени.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент