.

.

SmartSweets Ниска Калории Растителна Основа Ослободени Од Шеќер Алкохоли Бонбони, Кисело Експлозијата Пријатели, 1.8 Унца (Пакување од 12), 21.6 Унца

SmartSweets Ниска Калории Растителна Основа Ослободени Од Шеќер Алкохоли Бонбони, Кисело Експлозијата Пријатели,

DEN 837.60

Пристапност
Во достапна форма

УДАР ШЕЌЕР : Чувствуваат добро за бонбони со Smart Sweets.Само 3g на шеќер и 100 калории за целата торба - тоа е 91% помалку шеќер од другите sours!Умно засладен со висок квалитет, природни засладувачи : монахот овошје, stevia и allulose.ИМАЈТЕ БОНБОНИ : Mouthwatering кисело смолист бонбони дека е радикално подобар избор, слободен од шеќер алкохоли, додаден шеќер; и вештачки засладувачи, вкусови и бои.Секоја состојка е глутен слободни, не-ГМО, секогаш вистински, и никогаш не се вештачки.РАСТИТЕЛНА ОСНОВА : Преполна со 13 грама на растворливи prebiotic влакна.Комбинација на 5 вкусни вкусови по торба : бери, сина малина, вар, лимон и портокал (плус, тие се овластени на вегетаријанската)!.ЕДНА КЕСА = ЕДНА ПОРЦИЈА : Нема потреба да се погоди или да се одржи назад!Служат е ЦЕЛАТА торба.Долниот шеќер, нема споредба : Smart Sweets Кисело Експлозијата Другарчиња ви ја дава истата вкусни, гумени, кисело удар како и другите смолист бонбони - без сите шеќер.Удар шеќер, се задржи бонбони!.Големина : 1.8 Унца (Пакување од 12).

Главните карактеристики

Избор на клиент