.

.

Melissa & Даг Моден Дизајн Активност Кит w/ 9 Двојно Двострано Текстура Мода Плочи & 1 Нула Уметност Мини-Подлога Пакет (04312)

Melissa & Даг Моден Дизајн Активност Кит w/ 9 Двојно Двострано Текстура Мода Плочи & 1 Нула Уметност Мини-Подлога

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

ЕДЕН БЕСПЛАТЕН Melissa & Даг Нула Уметност Мини-Подлога е во комплет со оваа точка.Стилот на мини-подлога примате е случајно избрани.Melissa & Даг на Модниот Дизајн Активност Комплет им овозможува на младите дизајнери покаже својот талент. 16 парчиња вклучуваат : 9 двострано текстура мода плочи, моливи, креда, креда носителот и чување.Едноставен процес со неверојатни резултати!.Само подредете ги парчињата на оригинален ансамбл, стапките на парче хартија во текот на врвот, се фаќа со дизајн со молив и да се . .voila!За возраст од 5+.Оваа мода-плоча на триење поставување ви овозможува дизајн-склони деца се создаде гардероба полн со прекрасен модата!Само подредете ги парчињата на оригинален ансамбл, стапките на парче хартија во текот на врвот, се фаќа со дизајн со креда и ..voila!Високата couture.Оваа серија се состои од предмети, подолу (СЕКОЈ се ПРОДАВА ОДДЕЛНО) : • BCC9 N2 X0-00007720 P120 (Моден Дизајн Активност Комплет)• BCC954 I45-00007720 R092 (Принцезата Дизајн Активност за Полнење).

Главните карактеристики

Избор на клиент