.

.

ZUVA Изолирани Двоен Ѕид Вакуум Нерѓосувачки Челик Шише за Вода, 17 унци, 500ml. Blue Ocean

ZUVA Изолирани Двоен Ѕид Вакуум Нерѓосувачки Челик Шише за Вода, 17 унци, 500ml. Blue Ocean

DEN 334.80

Пристапност
Во достапна форма

ZUVA ☀️ Солиден Издржливост - На Zuva Нерѓосувачки шише за вода има трајни 18/8 нерѓосувачки челик внатрешни работи и пластични покријат околу устата за удобност пиење и користи најнова технологија за да ги чува вашите пијалаци ладни за 24 часа и топла за 12 часа.ZUVA ☀️ Оптимален Капацитет - 17 оз (500 ml) е најпопуларниот големина, бидејќи на својата леснотија да се носат со само правото капацитет на складирање.Тоа е малку потесен за полесен зафат во споредба со други чаши со истиот капацитет.ZUVA ☀️ Истури Доказ - Од не ' рѓосувачки челик капак секогаш ќе се спречи каква било spills се случуваат.Тесни опремени капак држи пијалоци потопла или постудено од патување чаши.ZUVA ☀️ Технологија - 18/8 нерѓосувачки челик двојно ѕидови вакуум изолација дозволува шишето да се најпознатите разноврсна шише за вода што некогаш ќе сопствени!Ова шише не ќе се скрши или да ' рѓа.Широко устата, исто така, accommodates полна големина коцки мраз.ZUVA ☀️ Чистење - Ова шише е бриз да се чисти од миење на рацете, но исто така е машина за миење садови безбедно.Капакот е врвот во рек машина за миење садови безбедно.Боја : Океан Сина.

Главните карактеристики

Избор на клиент