.

.

LIPOVOLT® 1 Пар Анти се Лизга Гумени Лепак на Целосна Ѓон DIY Чевли за Поправка Материјали

LIPOVOLT® 1 Пар Анти се Лизга Гумени Лепак на Целосна Ѓон DIY Чевли за Поправка Материјали

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Реден број : 1693 опис на Производот : Иако чевли големина е ист, но должина и ширина на единствена на различни видови на чевли (Спортски чевли / Формалните чевли / Рамни чевли) се различни.Ве молиме мерка единствена должина и ширина пред купување.Боја : Црна Материјал : Гума Големина : Приближно 29 x 11.5 x 0.2 cm (11.5" x 4.5" x 1/16") Тежина : 5 мл Функција : Составен од мека гума, на лист карактеристики одлична триење и се лизга отпор карактеристики Направени од издржлив и мека синтетички гуми за џвакање гума Додава екстра лифт и перница за целата должина на ногата кога ќе се сечат за да одговараат Користи за поправка истрошени ѓон за подолго чевли живот на Оваа гумени влошки Не имате лепак за тоа.Пакет се вклучени : Еден пар на Чевли Единствена Поправка без лепак.

Главните карактеристики

Избор на клиент