.

.

YADSHENG Тава нелеплива Тава за Пржење Масло Бесплатни Пан Бифтек Пан Индукција Шпорет на Гас Универзална Sauciers (Боја : Црна, Големина : 49x28x7cm)

YADSHENG Тава нелеплива Тава за Пржење Масло Бесплатни Пан Бифтек Пан Индукција Шпорет на Гас Универзална Sauciers

DEN 2325.60

Пристапност
Во достапна форма

Никогаш не се грижите за вашиот omelettes или јајца лепење на skillet повторно за екстра заштита Одлично на индукција cooktops.Skillet зачинети со масло за природна, лесно да се ослободи заврши дека се подобрува со употреба.Длабока тава со nonstick внатрешни работи за лесно ослободување и расчистување.Право алатка за да се изгорат, sauté, пече, broil, braise, срј или скара.Големина : 49x28x7cm | Боја : Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент