.

.

17 инчен Hubcaps Најдобро за периодот 2008-2012, Chevrolet Malibu - (Сет на 4) Тркало Покрива 17in Центар Капи Сребро Rim ги Покрие - Автомобил Додатоци за 17 инчни Тркала - Snap На Hubcap, Авто Гу

17 инчен Hubcaps Најдобро за периодот 2008-2012, Chevrolet Malibu - (Сет на 4) Тркало Покрива 17in Центар Капи

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРОВЕРИ ПРВО : погледнете 's fitment алатка за да се обезбеди оваа точка ќе може правилно да се вклопи вашето возило тркала.ИЗДРЖЛИВИ : изработени од високо квалитетни материјали за зголемување на долговечноста.Дизајниран да остане во место без разлика на времето или условите на патот.БЕЗБЕДНА : Овие резервни тркала опфаќа користењето прилагодливи челик задржување на прстените да се заклучи на своето место да се обезбеди сигурен & тесни одговара.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Не треба да ја посетите механичар, едноставно snap право на вашето возило е возило.Види ја нашата видео лево за брз туториал на процесот на инсталација.ПАКЕТ ОД 4 : Вклучува две (2) пред и два (2) задните hubcaps.OE дизајн да го заменитре оригиналниот опрема.Ox Gord би сакал да ве запознаам со нивните hubcaps за 17 инчен стандард челични тркала.Овој пакет 4 (2 предни и 2 задни) се изградени на топлина и отпорност на ABS.Тие се супер едноставен за инсталација, само се држат во место и сте подготвени да хит на патот.Тие ќе се вклопат за повеќето 17 инчен челични тркала, но погледнете 's Делови Пронаоѓач Алатка за да се осигура соодветна fitment, само за да бидат безбедни.

Главните карактеристики

Избор на клиент