.

.

Asvivid Женска Качулка Вратот Џемпери Копчето Долг Ракав Асиметрични Заврши Pullover Џемпер Скокач Блузи

Asvivid Женска Качулка Вратот Џемпери Копчето Долг Ракав Асиметрични Заврши Pullover Џемпер Скокач Блузи

DEN 886.80

Пристапност
Во достапна форма

100% Акрил.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Големина Водич : S=НАС 4-6,M=НАС 8-10,L=НАС 12-14,XL=НАС 16-18,2 XL=НАС 20-22;ние прифаќаме 30 дена за враќање на пари!Облека за Нега : Рака мие препорачува со ниска температура на вода, користење на благи нежен сапун, хлор.Женска Џемпери/Буци Џемпер/Удобен Pullover Џемпер/Атмосфера Поврзана Џемпер/Кабел Поврзана Џемпер за Жените Лесни/Качулка Вратот Џемпери за Жените да падне мода/Зимски Џемпер Блузи/Солидна Заврши Џемпер/Асиметрични Џемпер/Копче Џемпер/Дечко Дами Џемпер/Slouchy Baggy Падне Џемпери за Жените Тренди.Копчето е декорација;нашите џемпер е pullover стил,не poncho;Качулка вратот pullover џемпери за жените, изработени од мек и лесен материјал,се задржи топло во есен или зима;солидна копчето pullover џемпер со асиметрични заврши полите,мода и уникатен.Асиметрични заврши женска џемпер блузи со копчето погоден за женска,дами,младинци или девојчиња,без оглед што се Работи,Датира,Шопинг,Дома,Одмор,Канцеларија,Училиште или на повик секојдневниот изглед.Шик Асиметрични заврши копчето џемпер лесно да се спарите со фармерки, фармерки,skniny leggings и било кој тип на палта.Asvivid цел : вашето задоволство е и наш успех,ќе се чувствувате добро за нашата совршена услуга по продажбата!Ни даде шанса,да ви даде повеќе веројатност!.

Главните карактеристики

Избор на клиент