.

.

Зимска Облека за Жени 2 Парче Sweatsuits Руно Sherpa Наредени Zip-up Качулка Jogger Тренерки Поставите Sweatshirt & Sweatpants

Зимска Облека за Жени 2 Парче Sweatsuits Руно Sherpa Наредени Zip-up Качулка Jogger Тренерки Поставите Sweatshirt

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Velour/руно ткаенина.Патент затворање.Машина За Миење.МАТЕРИЈА : 60% Памук + 40% Мека Полиестер Velour.МОДЕН : 2 парчиња сомот тренерки sweatsuit поставите вклучувајќи качулка појавување на истата боја сомот sweatpants кои ја прават убавината на координација што е во тренд.КАРАКТЕРИСТИКИ : Тренерки џогирање сет со класичен долги ракави качулка кој кенгур џеб; sweatpants функција drawstring затворање; тенок одговара и комплетна поштенски стил со еластична ракав и половината; совршен за некои неформални occations, како што се lounging, трчање, спортување, секојдневно носат итн.ВНИМАНИЕ : ве Молиме љубезно се однесуваат на големината на табелата покажа во последните слика, а не големината на табелата.ГРИЖА ОБЛЕКА : Нема pilling и нема намалување.Машина за миење ладно/ Со слични бои/ не кајгана/ Собори сува ниска/ не железо.Долг ракав zip hoody со drawcords.Два пред кенгур џебови во џемпер.Rib поврзана страна ракави и корселе на џемперот.Две копчето размавта задниот џеб на sweatpant.Совршен за да се носат за lounging внатрешна и надворешна употреба или за водење на errands.Facitisu Женска 2-Парче Мека Velour Тренерки Сет.Ткаенина содржина : 55% Памук, 45% Полиестер.Машина перат.Повод : Плажа/ Street/ Travel/ Професија/ Фитнес/ Спорт/ Неврзан/ Работа/ Датум/ Партија / Секојдневна Облека.Лесни sweatsuit, совршен за на пролет и есен, зима и топло, како и доцните летни ноќи.Ве молиме изберете големина до доколку сакате лабава одговара.

Главните карактеристики

Избор на клиент