.

.

adidas Оригинали на Мажите Firebird Песна Врвот

adidas Оригинали на Мажите Firebird Песна Врвот

DEN 1396.80

Пристапност
Во достапна форма

50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Прилагодливи затворање.Машина За Миење.Оригиналите Adidas.Водени од немилосрдните извршување на иновациите, како и со децении на таложење спортски науки експертиза, ние се грижиме за сите, од елитата на професионални спортисти и тим за секој поединец кој сака да М во можност спорт дел од нивните животи.Посебни Големина Тип : Стандард, Ракав Тип : Кратки Ракави.Мажите песна врвот.На Adidas бренд има долга историја и вкоренето врска со спортот.Сè што правиме е вкоренета во спортот.

Главните карактеристики

Избор на клиент