.

.

Mestemacher Целиот ' Рж Леб, 17.6 оз, 2 pk

Mestemacher Целиот ' Рж Леб, 17.6 оз, 2 pk

DEN 317.76

Пристапност
Во достапна форма

Задржи Се Вклопуваат За Живот.Без Конзерванси.Кошер Parve.Со Растителни Влакна.Холестерол Слободни.Mestemacher Леб Целиот ' Рж, 17.6-Унца Спакувани bread Excellent извор на целото жито долг рок на траење преку pasteurization Kosher ниско ниво на масти богати со влакна не preservatives Long рок на траење преку pasterization German потекло.

Главните карактеристики

Избор на клиент